555 nagród na 5 urodziny home&you!

555 nagród na 5 urodziny home&you!

Dom — zamieściła MagiaKobiet, 1 Kwiecień 2011, 12:07 | odsłon: 3 589
Tagi: , , ,

W kwietniu i maju marka home&you będzie świętować swoje 5 urodziny. Z tej okazji przygotowano dla klientów mnóstwo atrakcji – m.in. specjalne książeczki rabatowe oraz wielki konkurs. Na zwycięzców czeka aż 555 atrakcyjnych nagród!

Kwiecień oraz maj będą w tym roku prawdziwym festiwalem zakupowych okazji dla licznego grona fanów home&you. Z okazji 5 urodzin marka przygotowała mnóstwo atrakcji, dzięki którym polscy klienci będą mogli korzystać zarówno z rabatów, jak i wygrać interesujące nagrody (a przy okazji też i upiększyć swoje domy).

Urodzinowe szaleństwo zacznie się już 1 kwietnia. Od tego dnia w salonach home&you na terenie całego kraju będą rozdawane książeczki rabatowe, uprawniające klientów do tańszych zakupów w poszczególnych działach sklepu.

Rabaty będą realizowane w maju wedle harmonogramu Tygodniowych Przecen:
1.    Tydzień Salonu : 1 – 8 maja
2.    Tydzień Łazienki: 9 – 15 maja
3.    Tydzień Sypialni: 16 – 22 maja
4.    Tydzień Kuchni: 23 – 31 maja

Książeczkę rabatową można odebrać w dowolnym salonie do końca maja.

5_urodziny_home_you_02
Obok tygodniowych przecen dla fanów home&you przygotowano także wielki konkurs z nagrodami. Aby wziąć w nim udział, wystarczy jedynie odpowiedzieć na pytanie „Za co lubię home&you?” a następnie wypełnić formularz konkursowy (wpisując do niego odpowiedź, numer paragonu oraz dane kontaktowe). Możemy to zrobić w dowolnym sklepie marki lub na stronie internetowej. Na początku czerwca konkursowe jury wybierze najciekawsze odpowiedzi. Do wygrania czeka aż 555 atrakcyjnych nagród w postaci bonów zakupowych:
·    5 x 5 000 PLN
·    50 x 500 PLN
·    500 x 50 PLN

Zapraszamy do wspólnego świętowania (i urządzania) razem home&you!

Więcej informacji na stronie internetowej oraz w salonach.

Oceń:  (Oceń jako pierwsza!)
Ładowanie ... Ładowanie ...

.Skomentuj

Musisz być zalogowana aby skomentować.