Design romantycznie

Design romantycznie

Dom — zamieściła MagiaKobiet, 15 Listopad 2010, 8:04 | odsłon: 3 612
Tagi: , , , ,

Design może być także romantyczny, nie wierzysz? Przekonaj się sama! Zobacz Historię miłosną Bjorna Wiinblada i IDEA LUCE ILUMINAZZIONE.

12 miesięcy – Historia miłosna Bjorn Wiinblad

Bardzo dekoracyjne plakiety ścienne, przedstawiające Historię miłosną w 12 odsłonach (jedna na każdy miesiąc roku), mogą być fantastycznym prezent dla ukochanej. Na każdej plakiecie widnieje szkic, który ukazuje kolejne etapy miłości. Ten romantyczny prezent ubarwi i unowocześni każde wnętrze. Warto również dodać, że czarno-białe dekoracje i wzory są bardzo modne w tym sezonie. Tę poetycką opowieść miłosną tak pięknie przedstawił znany na całym świecie projektant Bjorn Wiinblad. Ten znakomity artysta już od dzieciństwa interesował się sztuką. Jako dziecko zawsze zadziwiał przyjaciół i rodzinę pięknymi prezentami, które sam zaprojektował i wykonał. Dzięki jego pomysłom, niezwykłej wrażliwości oraz pasji możemy dziś zachwycać się doskonałymi dekoracjami oraz obdarowywać nimi naszych najbliższych.

12 miesięcy - Historia miłosna

12 miesięcy - Historia miłosna

IDEA LUCE ILUMINAZZIONE – ITALY

Lampa  IDEA LUCE może być doskonałym prezentem dla zakochanych. Jej piękne klosze w kształcie sześcianu, o fakturze przypominającej pognieciony papier i herbacianej, cieniowanej kolorystyce zachwycają iluminacjami świetlnymi. Zjawiskowa lampa może towarzyszyć zakochanym pod czas romantycznej kolacji , aby mogli poczuć się jak w ekskluzywnej restauracji. Ten piękny przedmiot może rozświetlić każdy kąt, wprowadzając do wnętrza wiele ciepła i miłości.

Lampa Idea Luce

Lampa Idea Luce

Znalezione tutaj.

Oceń:  (Oceń jako pierwsza!)
Ładowanie ... Ładowanie ...

.Skomentuj

Musisz być zalogowana aby skomentować.