Muunto – biblioteka w każdym rozmiarze

Muunto – biblioteka w każdym rozmiarze

Dom — zamieściła MagiaKobiet, 10 Kwiecień 2011, 19:55 | odsłon: 7 653
Tagi: , , , ,

Niezależnie od tego czy masz niewiele książek, czy jesteś prawdziwym bibliofilem Muunto pozwoli ci stworzyć idealne miejsce do przechowywania twojego księgozbioru. Półki mocowane na metalowych profilach nie ugną się pod ciężarem opasłych tomów, stworzą też efektowne tło dla ulubionych albumów czy towarzyszących książkom bibelotów.

Meble Muunto to propozycja która zadowoli nawet bardzo wymagającego czytelnika-estetę dzięki swojej elastyczności, estetyce, bogactwu możliwości aranżacyjnych i wysokiej jakości wykonania w najdrobniejszych detalach.

Ulla_Koskinen
Panele ścienne z metalowymi profilami na których można zawieszać różnego rodzaju szafki i półki to dzieło fińskiego studia projektowego Pentagon Design stworzone po to, by przechowywać i eksponować przedmioty. Takie zadanie stoi również zawsze przed biblioteką – z jednej strony musi po prostu pomieścić wszystkie posiadane przez nas książki, z drugiej zapewnić ekspozycje tym ulubionym, ukochanym lekturom, albumom znanych artystów, kolekcjom dzieł autorów których szczególnie cenimy.

W systemie Muunto jako miejsce na książki szczególnie przydatne są półki z ogranicznikami na końcach oraz prostokątne, otwarte moduły szafek. Ale jeśli mamy inne potrzeby do podstawowego zestawu półek możemy dodać inne elementy, np. zamykane szafki czy szafki z szufladami. Oczywiście oprócz książek możemy znaleźć też miejsce na nowoczesne cyfrowe nośniki danych – płyty DVD i CD – zwłaszcza gdy w pobliżu mamy kącik audio-video i ustawiony sprzęt odtwarzający.

muunto_01

Oceń:  (5,00 / 2 ocen. Jeszcze nie oceniałaś)
Ładowanie ... Ładowanie ...

.    1 Komentarz

  • Kasia Kasia mówi:

    Te pierwsze są spoko – proste i estetyczne, ale dla mnie the best jeśli chodzi o biblioteki i półki na książki jest firma Cellaio.

Skomentuj

Musisz być zalogowana aby skomentować.