Nowoczesność inspirowana folklorem

Nowoczesność inspirowana folklorem

Dom — zamieściła MagiaKobiet, 7 Styczeń 2011, 15:58 | odsłon: 4 310
Tagi: , , , , , ,

Piękno każdego wnętrza kryje się w kolorach i materiałach nadających mu niepowtarzalny charakter. Zarówno domowe zacisze jak i przestrzeń publiczna, potrzebują wnętrz, w których każdy będzie się czuł swobodnie i komfortowo. Takie mają być krzesła Paged Meble by Folkstar – nowoczesne, unikalne, niepowtarzalne, polskie.

Dzięki współpracy firmy Folkstar i Paged Meble powstały obecnie dwa modele krzeseł doskonale komponujące się zarówno w małych pomieszczeniach, jak i na dużych przestrzeniach, z tradycyjnymi, jak i z nowoczesnymi wnętrzami. Białe Como  to krzesło, łączące kosmopolityczny charakter z monarchistycznym stylem. Z kolei model Wenus jest czarny, smukły, kuszący delikatnym kształtem linii nóg.  Udane połączenie nowoczesnych form z tradycyjnym łowickim pasiakiem dowodzi, że polska tradycja nie musi być nudna, a łowicki pasiak świetnie odnajduje się w połączeniu z designerską minimalistyczną formą. Również dlatego w najbliższych tygodniach w sprzedaży znajdą się następne modele Paged by Folkstar z innymi łowickim wzornictwem.

Modele Wenus i Como

Modele Wenus i Como

Projekt z Folkstar to kolejny krok naszej strategii, w której zachęcamy do zabawy formą i do odważnego łączenia tradycji z nowoczesnością – wyjaśnia Anna Gołębicka, dyrektor marketingu firmy Paged Meble. To podejście leżało u podstaw powstania marki Folkstar – folklor w nowoczesnym ujęciu. – Okazało się, że zarówno my, jak i Paged kierujemy się podobną filozofią biznesową i mamy zbliżone plany rozwojowe. Ten fakt sprawił, że nasza współpraca zaowocowała powstaniem znakomitych produktów – mówi Marta Wróbel, właścicielka firmy Folkstar.

Krzesła są dostępne w salonie Folkstar w Łowiczu, a także w sklepie internetowym www.folkstar.pl.

Oceń:  (Oceń jako pierwsza!)
Ładowanie ... Ładowanie ...

.Skomentuj

Musisz być zalogowana aby skomentować.