Zdjęcia na płótnie

Zdjęcia na płótnie

Dom — zamieściła Basia, 16 Sierpień 2011, 14:40 | odsłon: 5 069
Tagi: , , ,

fotoobraz

Chciałabyś nadać wnętrzu swojego mieszkania lub domu wyjątkowy charakter? Czy Twoje ściany świecą pustkami lub są przepełnione mało ciekawymi obrazami czy plakatami? Jeśli tak, mamy dla Ciebie ciekawe rozwiązanie. Czy wiesz, że praktycznie każde Twoje zdjęcie z aparatu cyfrowego można wydrukować na płótnie, naciągnąć na sosnowe krosno i oprawić w ramę? Dosłownie tak, jak prawdziwy obraz!

Dzięki temu można przedstawić zdjęcie w bardzo szlachetnej formie – na płótnie. Jest to bardzo atrakcyjne rozwiązanie do indywidualnej aranżacji wnętrz mieszkalnych. Znakomicie nadają się też do biur, czy hoteli. Obraz ze zdjęcia na płótnie to doskonała pamiątka z wesela czy ślubu. Państwo młodzi mogą wykorzystać również zdjęcia z sesji zdjęciowej do stworzenia obrazu, który będą mogli podarować swoim rodzicom. Możemy też skorzystać ze zdjęć z  wakacji, przeróżnych uroczystości, czy nawet imprez ze znajomymi. Obraz ze zdjęcia na płótnie to niedrogi prezent, który wprawi w zachwyt!

Jesteś ciekawa jak powstaje obraz ze zdjęcia na płótnie? Otóż druk odbywa się na specjalnych, dużych drukarkach na wysokiej jakości bawełnianym płótnie artystycznym, które po wydruku oprawiane jest na blejtramie, drewnianej ramie wewnętrznej (tzw. krośnie). Krawędzie boczne obrazu zostają zadrukowane po to, aby obraz można było od razu powiesić na ścianie bez użycia ramy zewnętrznej. Oczywiście możemy oprawić taki obraz w ramę zewnętrzną w celu podkreślenia walorów estetycznych.

Jeśli chodzi o wielkość zdjęcia – czyli jego rozdzielczość musi ono spełnić pewne minimalne wymagania. Zależy to od tego jak duży obraz chcemy zamówić. W tej chwili większość aparatów cyfrowych wykonuje zdjęcia w takich rozdzielczościach, że będziemy mogli zamówić obraz ze zdjęcia nawet w największym formacie.

Czy masz już pomysł na swój własny obraz na płótnie!

Cena: już od 45 zł

Dostępne na www.Oklejgo.pl.

Oceń:  (Oceń jako pierwsza!)
Ładowanie ... Ładowanie ...

.Skomentuj

Musisz być zalogowana aby skomentować.