Anja Rubik i Daria Werbowy w kampanii H&M!

Anja Rubik i Daria Werbowy w kampanii H&M!

Moda — zamieściła Kasia Szulik, 18 Październik 2010, 8:04 | odsłon: 4 043
Tagi: , , , , ,

Z przyjemnością informujemy, że bohaterkami najnowszej kampanii reklamowej sieci H&M są Anja Rubik oraz urodzona w Krakowie Kanadyjka Daria Werbowy.

Obie modelki zyskały międzynarodową sławę i przechadzały się po wybiegach największych projektantów świata, by spotkać się na sesji najpopularniejszej sieciówki. Natomiast fakt, że obie mają silne związki z Polską – Anja jest Polką z pochodzenia, Daria tu właśnie się urodziła -  zwiększa nasz zachwyt nad tą niezwykle “przytulną” sesją.

Anja i Daria promują późnojesienną odsłonę  kolekcji spod znaku dzianiny. Swetry i sukienki zdominowane przez odcienie granatu, czerni i bieli wydają się wprost idealne na pierwsze przymrozki zwłaszcza, że nazwa kolekcji to “Get warm”.

Projekty są proste i klasyczne, trudno doszukiwać się odkrywczości w golfach i pasiastych wzorach, ale dzięki modelkom nabierają uroku i lekkości. Sesja przywodzi na myśl wypad dwóch przyjaciółek na sklepowe łowy w pierwsze zimne dni i zapewne właśnie takie casualowe wrażenie chcieli osiągnąć styliści.

Jak wam się podobają propozycje H&M?

Oceń:  (Oceń jako pierwsza!)
Ładowanie ... Ładowanie ...

.Skomentuj

Musisz być zalogowana aby skomentować.