Kolekcja bielizny marki Kinga jesień/zima 2010/2011

Kolekcja bielizny marki Kinga jesień/zima 2010/2011

Moda — zamieściła MagiaKobiet, 29 Sierpień 2010, 8:00 | odsłon: 4 950
Tagi: , , , ,

Bale maskowe, podróże gondolą, zapierająca dech w piersiach architektura i przede wszystkim karnawał – to atrybuty, które najczęściej kojarzą się z Wenecją. Właśnie to miasto stało się inspiracją dla najnowszej kolekcji bielizny Kinga.

Kolekcja „Carnival In Venice” inspirowana zmysłowością i przepychem włoskiego miasta na wodzie.  W kolekcji dominują głębokie, nasycone kolory karnawałowych masek – czerwień, bordo, granat, brąz. Można w niej znaleźć nawiązania do bogatych ornamentów weneckiej architektury oraz klasyczne odniesienia do włoskiego stylu.

Idealna propozycja dla wszystkich fashionistek, które swoim strojem chcą nawiązać do stylu retro to modele Carnival i Romantico z wysokimi figami. Inspirację Italią widać w bogatej ofercie koszulek nocnych dostępnych głównie w ukochanym kolorze Włoszek, czyli czarnym.

Wenecja i jej piękno, to przede wszystkim niezwykłe położenie miedzy lazurem nieba i morza, wśród cichych wód laguny, które odbijają wytworną architekturę pałaców. To właśnie jej romantyczny pejzaż, charakterystyczne morskie oświetlenie obiektów, refleksy wody i słońca były inspiracją do stworzenia kolekcji „Carnival of Venice” – twierdzi Kinga Lesisz, właścicielka firmy Kinga.


Kolekcja będzie stopniowo wchodzić do sprzedaży od jesieni 2010 i będzie dostępna na stronie firmy.

Oceń:  (Oceń jako pierwsza!)
Ładowanie ... Ładowanie ...

.    1 Komentarz

  • Rolka Rolka mówi:

    Koszulka Mattina jest przepiękna. Nie potrafiłam się oprzeć i kupiłam!

Skomentuj

Musisz być zalogowana aby skomentować.