Sweet Intentions, czyli wiosna według H&M

Sweet Intentions, czyli wiosna według H&M

Moda — zamieściła Kasia Szulik, 18 Styczeń 2011, 8:09 | odsłon: 3 669
Tagi: , , , , ,

Słońce, kwiaty i feeria kolorów – jeśli wiosna to wasza ulubiona pora roku (wyczekiwana z utęsknieniem w zimowe słoty), z pewnością zachwycą was propozycje H&M na nadchodzący sezon.

Minimalizm, wyraziste formy i mocne kolory świetnie wyglądają na tle ponurego, szarego krajobrazu jesieni i zimy. Wiosenne kolekcje powinny budzić nas z Letargu zimnych miesięcy dawką pozytywnej energii, a nowa kolekcja H&M zdaje się idealnie wypełniać to zadanie. Falbany, kwiatowe wzory i wstążki w żywych kolorach przenoszą wprost na ukwiecone łąki, skąpane w słońcu leśne ścieżki i ulice miasta umajone kwiatami na klombach.

Sukienki skąpane w falbanach są wprost fenomenalne, buty również kuszą, choć taki układ pasków nie należy do najfortunniejszych, zwłaszcza dla tych z nas, które nie zostały obdarzone najszczuplejszymi nogami. Długie sukienki w kształcie tuby budzą w nas jednak mieszane uczucia – zobaczymy, jak ten potencjalny hit nadchodzącego sezonu sprawdzi się na ulicach.

Główne role w wiosennej sesji grają modelki Arlenis Sosa oraz szczególnie nas ujmująca, ciemnoskóra Shannah Click.

h-m-sweet-intentions-2011-spring-summer-collectionh-m-sweet-intentions-2011-summer-collection-arlenis-shannanh-m-sweet-intentions-2011-summer-collection-shannan-clickh-m-sweet-intentions-2011-summer-collection-arlenis-sosah-m-sweet-intentions-spring-summer-2011h-m-sweet-intentions-2011-spring-summer

Oceń:  (4,00 / 1 ocen. Jeszcze nie oceniałaś)
Ładowanie ... Ładowanie ...

.Skomentuj

Musisz być zalogowana aby skomentować.