Szczęśliwe piersi

Szczęśliwe piersi

Moda — zamieściła Basia, 5 Luty 2011, 8:14 | odsłon: 4 804
Tagi: , , , , ,

Coraz głośniej mówi się o tym, że kobiety nie potrafią dobrać bielizny odpowiedniej do rozmiaru swoich piersi. Co gorsza producenci bielizny niejednokrotnie utrudniają nam bieliźniane zakupy. Na szczęście wiele przykładów dobrych praktyk pokazują, że Polki chcą podnosić swoje biusty.

Koszula z miejscem na piersi

Koszula z miejscem na piersi

No tak biusty podniesione, ale co dalej? Często przymierzając bluzkę czy sukienkę stwierdzam, że rozmiar jest dobry, ale nie w biuście. Oczywiście większy rozmiar jest ogólnie za duży i niestety bluzka, która wpadła mi w oko wraca na wieszak.

Dla wszystkich pań, które mają podobny problem powstała polska marka BiuBiu, która oferuje ubrania w różnych rozmiarach biustu! Zatem każdy rozmiar ma trzy “podrozmiary”: B (mały), BB (średni) i BBB (duży). Wystarczy spojrzeć w tabelę rozmiarów by zauważyć różnicę.

Od tej pory nasze podniesione i powiększone biusty możemy dumnie wypinać do przodu! Szkoda tylko, że na razie marka BiuBiu ma okrojoną kolekcję. Mam nadzieję, że wkrótce powiększy się asortyment sklepu i przybędzie więcej tego typu marek.

Oceń:  (5,00 / 8 ocen. Jeszcze nie oceniałaś)
Ładowanie ... Ładowanie ...

.Skomentuj

Musisz być zalogowana aby skomentować.