30 zachowań, które drażnią mężczyzn w partnerkach cz. 2

30 zachowań, które drażnią mężczyzn w partnerkach cz. 2

Seks — zamieściła miltonek, 11 Maj 2011, 8:32 | odsłon: 19 097
Tagi: , , , , ,

Oto kolejna porcja motywów męskiej irytacji, wiążącej się z zachowaniem partnerek. Trzeba przyznać, że nie jest im zbyt łatwo ale chyba za to właśnie panowie tak nas uwielbiają.

1) „Znowu przytyłam!! Nie pozwól mi jeść niczego, co może mi zaszkodzić”, po czym panowie przyłapują swą damę podjadającą to i owo z otwartej lodówki, tuż przed północą. Na słowa, iż prosiła wcześniej, by zwracać jej uwagę  w tej kwestii, wybucha płaczem i stwierdza, że faktycznie musi być tak, jak przypuszczała, skoro nawet jej połówka zauważa, że powinna się ograniczyć. Tak właśnie nasze diety i rozpacz nad zbędnymi kilogramami widzą mężczyźni.

2) Maszynka do golenia to dla faceta wręcz świętość, więc nie dziwi fakt, iż używająca jej ukradkiem połowica nie wzbudzi swym czynem jego aprobaty. Wielu panów skarży się, iż pomimo faktu posiadania przez żony czy partnerki sporego arsenału przeznaczonego do efektywnej depilacji, muszą one zawsze podkradać ich własność. Z wyznań partnerów owych białogłów wynika, iż sprytne panie niemal zawsze pewne są zatarcia śladów swojego procederu, nie na długo jednak… sprawa wychodzi na jaw wraz z opuszczeniem przez pana łazienki z pokaleczoną i podrapaną tępym ostrzem twarzą.

3) Całe zestawienie nie mogłoby obyć się bez tzw. „focha”. Panie doprowadzają do szału swoich mężczyzn, którzy nieświadomie staja się prostym w obsłudze, narzędziem w ich rękach. Obrażając się i nie odzywając  kobieta zazwyczaj osiąga swój cel, a zmęczony sytuacją partner ulega, by mieć święty spokój.

4) Niesamowicie drażni mężczyzn fakt bałaganu w damskiej torebce, którą można porównać do mitologicznej stajni Augiasza. Zawartość wyżej wspomnianego przedmiotu jest zazwyczaj niezwykle imponująca, począwszy od portfela i kluczy, poprzez kosmetyki, pilniczki, chusteczki, a skończywszy na zużytych biletach, stosach paragonów, gumie do żucia zawiniętej w papierek kilka tygodni temu, a nawet… łyżeczce czy pilocie od telewizora pospiesznie wrzuconego do środka w pośpiechu. W związku z faktem niewyobrażalnego bezładu w jej wnętrzu, kobiety zazwyczaj nie są w stanie znaleźć przedmiotu potrzebnego w chwili obecnej, gdy próbuje odebrać telefon leżący pomiędzy stosem papierów i śmieci,   ze zdziwieniem oraz radością znajduje odtwarzacz mp3, który zawieruszył się trzy miesiące temu.

5) Edycja dokumentu przy pomocy komputera? Mała awaria w aucie? Zeskanowanie kilku stron? Nic prostszego… przecież mamy panów, zawsze będących w pogotowiu gdy szanowne partnerki poproszą o jakże niezbędną pomoc. Mężczyźni postrzegają nas jako przebiegłe istoty czyhające na moment gdy możemy ich wykorzystać do ułatwienia sobie życia, mimo,  że bez najmniejszego problemu poradziłybyśmy sobie same, ba… jeszcze sporo czasu  na kawę by zostało…

6) Ważnym czynnikiem składającym się na wzrost irytacji płci brzydkiej są zbyt częste rozmowy telefoniczne partnerek, przeprowadzane zazwyczaj z mamą lub koleżankami, co jeszcze bardziej potęguje męskie rozdrażnienie.

7) „- Kochanie, a może pomyślimy o zakupie nowego telewizora? – Zobaczymy…” . Tą właśnie odpowiedzią kobieta potrafi zgasić nawet największy męski zapał, niezdecydowanie i kłopoty z podejmowaniem jednoznacznych decyzji sprawiają, iż nawet najspokojniejsi panowie prędzej, czy później tracą swą cierpliwość.

8) Bardzo ważnym czynnikiem doprowadzającym do pasji partnerów  jest nierozważne wydawanie pieniędzy na, według panów, zupełnie niepotrzebne rzeczy: kolejną torebkę, nową spódnicę czy też płaszczyk. Mężczyźni twierdzą, iż nie ważne ile razy ich połówka wpadnie w szał zakupowy i jaką kwotę przyjdzie jej wydać, panie nigdy, przenigdy nie mają nic porządnego i przy kolejnej rewizji swojej garderoby planują następną wyprawę do centrum handlowego.

9) Poranna pielgrzymka po całym domu ze szczoteczką, jednoczesne mycie zębów i zajmowanie się innymi sprawami „przy okazji”- ten punkt może wydawać się dość irracjonalnym powodem męskiej irytacji, niemniej stanowi bardzo ważny punkt na liście nieznośnych zachowań partnerek.

10) Bardzo często między dwojgiem nawet najbardziej kochających się ludzi dochodzi do konfliktów dotyczących częstotliwości oraz intensywności korzystania z odbiornika telewizyjnego. Panie, w pojęciu swych  partnerów, częstokroć marnują czas przesiadując przed ekranem śledząc poczynania bohaterów tysięcznego odcinka kolejnej opery mydlanej podczas gdy mężczyźni wolą spędzać czas w bardziej pożyteczny sposób i nie potrafią zrozumieć,   co ich połowice tak pociąga w tzw. „telenowelach”.

11) Beztroska i lekkomyślność po uszkodzeniu ważnego bądź też drogiego przedmiotu przyprawiają panów  o obłęd, nie znoszą wręcz, gdy partnerka bagatelizuje wagę swojego „postępku” i próbuje sprowadzić całe zdarzenie do błahego zajścia.

12) Zakupy z partnerką bywają dla mężczyzn zatrważającym przeżyciem, zważywszy na fakt, iż potrafią trwać godzinami, a panie wręcz hołdują zasadzie kilkukrotnego powrotu do tego samego stoiska w celach porównawczych.  No właśnie… zawracanie do sklepu bo zaledwie chwilę temu zakończonych zakupach…  mężczyzn doprowadza to do stanu agonii.

13) Podczas wyczekiwania na przygotowującą się do wyjścia kobietę panowie przeżywają istne tortury. Nie chodzi tu bynajmniej o czas płynący wówczas  dwa razy wolniej lecz o ciągłe wzdychania i narzekania płynące z garderoby, a także notoryczne pytania „Jak wyglądam?”. Każda zaś odpowiedź partnera wiąże się ze sporym ryzykiem podejrzeń i wyszukiwania podtekstów świadczących na jego niekorzyść

14) Mężczyźni nie znoszą braku podzielności uwagi swoich połowic. Przez brak reakcji partnerek bardzo często czuja się ignorowani i to właśnie jest powodem wielu konfliktów w związku. Ponadto bezustannie zmuszeni są reagować na systematycznie zadawane te same pytania, na które odpowiedź została udzielana niejednokrotnie lecz nie została uchwycona przez receptory słuchowe wybranki.

15) Za niezwykle irytującą kobieca cechę partnerzy uważają zamartwianie się na zapas oraz bezpodstawne wpadanie w histerię, co wprowadza niepotrzebny niepokój wśród otoczenia oraz ogólny zamęt.

Trzeba pamiętać, iż większość panów wypowiadających się na temat niedoskonałości partnerek zaznacza, iż mimo wszystko kocha je najbardziej na świecie i nic tego nie zmieni, więc może po prostu należy spojrzeć na niektóre złe nawyki z przymrużeniem oka…

Oceń:  (3,50 / 6 ocen. Jeszcze nie oceniałaś)
Ładowanie ... Ładowanie ...

.  3 Komentarzy

 • sylwia sylwia mówi:

  Nie znam dziewczyn które tak robią… Tu wszystko jest tak podkreślone , że najlepiej jakbyśmy się nie odzywały w ogóle. Artykuł kiczowaty, jakby ściągnięty z kolorowego pisma ‘nie rób tego, o nie, broń boże’ Grunt to wyczucie… Nie chciałabym wpaść na mężczyzn, którzy zdawali raport do tego ‘świetnego’ artykułku…

 • śmieszka śmieszka mówi:

  po przeczytaniu obu części artykułu doszłam do wniosku, ze mężczyzn denerwuje… wszystko. Aby uniknąć tak frustrującego życia z kobietą proponuję, by panowie wiązali się tylko i wyłącznie z… panami. to na pewno pozwoli im wieść żywot bezpieczny, spokojny i pełen radości. Zaś autora artykułu chcę zapytać: 1- a dlaczego właśnie to denerwuje panów, 2- a co może z tym zrobić kobieta, 3- mam nadzieję, że ranking rzeczy które drażnią panie jest już w przygotowaniu. Jako, ze nie spodziewam się odpowiedzi, podpowiem czytelniczkom gdzie mogą znaleźć coś więcej niż dziamganie sfrustrowanych władców pilota: Barbara de Angelis- Sekrety mężczyzn.

 • wujekdaro wujekdaro mówi:

  haha te dwa komentarze sylwi i śmieszki też mnie denerwują, serio!

Skomentuj

Musisz być zalogowana aby skomentować.