Instrukcja obsługi mężczyzny

Instrukcja obsługi mężczyzny

Seks — zamieściła Basia, 25 Czerwiec 2010, 20:51 | odsłon: 12 321
Tagi: , , , ,

Nasi mężczyźni nie są robotami, a życie z nimi wcale nie jest tak proste, jak nam się czasem wydaje. Właśnie dlatego przedstawiamy wam kilka prostych sposobów, jak poradzić sobie z huśtawką nastrojów u mężczyzny.

1. Gdy stresuje się pracą

Denerwujący koledzy z pracy, irytujący szef i, co gorsza, marudny klient… Ot, pracujący dzień jak co dzień. Największym problemem jest to, że ani kolegom, ani szefowi, ani tym bardziej klientowi nie można się odgryźć. W rezultacie to ty jesteś osobą, z którą można się pokłócić „bez konsekwencji”. Aby zapobiec tego typu sytuacjom, gdy widzisz, że twój facet wrócił z pracy podenerwowany, daj mu chwilę, aby odpoczął. Dopiero wtedy możesz zapytać, co się dzieje, zachęcić, by opowiedział o swoim dniu w pracy. Pokaż, że jesteś gotowa mu pomóc, a nie służyć jako emocjonalny worek treningowy! I pamiętaj – głodny facet to bardzo, bardzo nerwowy facet ;)

2. Gdy on ma ochotę, a ty niekoniecznie

Żadna z nas nie jest seksmaszyną, która zawsze ma ochotę na seks. Jednak odmawiając mu, bądź delikatna. Pomyśl o tym, jak byś się czuła na jego miejscu. Pokaż mu, że pomimo tego, że teraz nie jesteś w nastroju, nadal ci się podoba. Następnym razem to ty go zaskocz i zaciągnij do łóżka. Pamiętaj tylko, żeby nie był wtedy po ciężkim dniu w pracy.

3. Gdy jest zbyt agresywny

Kłótnie i awantury nie są obce żadnej parze, gorzej, gdy jedno z was reaguje zbyt agresywnie. Gdy widzisz, że twój facet jest wściekły, wyjdź i daj mu czas, by ochłonął. Jeśli zdarza się to zbyt często, musicie porozmawiać o źródle problemu, a nawet pomyśleć o rozmowie z psychologiem.

4. Gdy ma depresję

Depresja to ciężki stan, który zazwyczaj dotyka oboje partnerów. Wspieranie drugiej połówki może odcisnąć piętno również na tobie. Dlatego zachęcaj partnera do rozmowy, w razie potrzeby namów go na wizytę u lekarza. Jednak nie zapominaj o sobie – spotkaj się z przyjaciółmi, wyskocz na zakupy lub do fryzjera, a przede wszystkim – ciesz się życiem.

5. Gdy się dąsa

Mężczyźni są jak dzieci, co więcej: używają ich sposobów, żeby rozwiązać różne problemy ;) . Dlatego, gdy nie zwracasz uwagi na swojego faceta, on zaczyna dąsać się jak małe dziecko.
W takim wypadku najlepiej udawać, że nie widzi się zmarszczonego czoła. Facet szybko się znudzi i zacznie zachowywać z powrotem jak dorosły mężczyzna.

6. Gdy jest pijany, a ty niekoniecznie

To jeden z trudniejszych testów. Każdy pijany facet jest irytujący, staje się hałaśliwy, dziecinny, agresywny lub ma ochotę na amory. W takiej sytuacji najlepiej dać mu ulubioną zabawkę (np. konsolę do gry) lub położyć go spać. A na następnym spotkaniu z jego kolegami słuchać, jaką jesteś świetną dziewczyną ;) .

7. Gdy jest smutny

Zapewne rzadko mu się to zdarza, ale twój facet czasem może być smutny. Co gorsza od dziecka wmawiano mu, że smutny mężczyzna nie płacze i nie daje po sobie okazać prawdziwych emocji. Właśnie dlatego, gdy jest smutny, daj mu do zrozumienia, że jesteś przy nim i go wysłuchasz, gdy tylko będzie chciał. Nie naciskaj, tylko poczekaj, aż sam do ciebie przyjdzie ze swoim problemem.

8. Gdy jest nadpobudliwy

Przerobiliście już depresję, agresję i dąsy, pozostał jeszcze jeden stan, który prawdopodobnie jest dla nas, kobiet, dość uciążliwy. Czasem twój facet może się zachowywać, jakby wypił cysternę RedBulla. Co zrobić w takim wypadku? Najlepiej poprosić go, żeby zrobił coś, co lubi, a na co nie miał ostatnio siły. Może w końcu pomaluje sufit w łazience? Dzięki temu zyskasz spokój, ciszę i… odświeżoną łazienkę.

Oceń:  (5,00 / 1 ocen. Jeszcze nie oceniałaś)
Ładowanie ... Ładowanie ...

.Skomentuj

Musisz być zalogowana aby skomentować.