Kiedy z dwojga robi się troje

Kiedy z dwojga robi się troje

Seks — zamieściła Adelajda, 25 Wrzesień 2010, 7:50 | odsłon: 4 172
Tagi: , , , , , , ,

Decydują się na zajście w ciążę, żeby zatrzymać przy sobie mężczyznę. To błąd, który może doprowadzić do rozpadu związku i unieszczęśliwienia wielu ludzi.

Niektóre kobiety decydują się na dziecko, kiedy coś zaczyna szwankować w związku, uważając, że w ten sposób przywrócą utraconą równowagę. To istotny błąd, który przyczynia się jedynie do przyspieszenia rozpadu związku i uczyni nieszczęśliwym więcej niż jedną osobę. Jeśli brakuje wam ciepła i jesteś rozczarowana miłością, przekonanie, że czułość dziecka zrekompensuje i wypełni twoje życie, jest iluzją.

Kobieta może się wahać, czy rozbić związek, by nie zniszczyć domu rodzinnego. Reakcja mężczyzny najczęściej jest odwrotna. Jeśli związek jest już kruchy, dziecko jedynie przyspieszy męską decyzję o wydostaniu się na wolność.

Powiększenie rodziny wymaga całkowitej harmonii, ponieważ nadejście dziecka niesie ze sobą poważne zmiany. Pomyśl o zwiększonych wydatkach, które zazwyczaj i tak są przyczyną spięć.

Decydując się na dziecko bez wiedzy mężczyzny, nie zatrzymasz go, a możesz jeszcze bardziej pogrążyć się w samotności. Istnieje bowiem ryzyko, że on ucieknie wtedy jeszcze szybciej. Niektóre pary przechodzą kryzys w chwili nadejścia dziecka, nawet jeśli dotychczas wszystko szło jak najlepiej. Co dopiero, gdy kryzys pojawi się wcześniej! Ucieczka w rolę matki nie zastąpi potrzeb uczuciowych dwojga dorosłych. Przecież pewnego dnia dziecko usamodzielni się i odejdzie.

Jeśli partner okazuje ci zbyt mało czułości, kup sobie do towarzystwa jakieś zwierzątko :)

Oceń:  (Oceń jako pierwsza!)
Ładowanie ... Ładowanie ...

.Skomentuj

Musisz być zalogowana aby skomentować.