Magia seksu

Magia seksu

Seks — zamieściła Adelajda, 27 Listopad 2010, 7:29 | odsłon: 5 728
Tagi: , , , , , ,

Całym wszechświatem, wszystkimi żyjącymi istotami rządzą dwie przeciwstawne siły, których moc polega na wzajemnym przyciąganiu: pozytywnego i negatywnego, dobra i zła, życia i śmierci. Przykładem przeciwieństwa jest także kobieta i mężczyzna. Czary mary, hokus pokus – niechaj on i ona staną się jednością.

W magii seksu mocy kobiet sprzyja Księżyc, zwłaszcza kiedy go przybywa. Jego oddziaływanie osiąga maksimum w dwudziestym ósmym i pierwszym dniu aktywności słonecznej i minimum między czwartym a piętnastym dniem cyklu. Akt płciowy może być potraktowany jako rodzaj modlitwy. Kiedy jest doskonały, zwielokrotnia się jego moc, a modły zostają wysłuchane. Należy jednak pamiętać, by prośby i życzenia były przemyślane i przejrzyście sformułowane.

Do takich magicznych praktyk nie mogą uciekać się dziewice, osoby nieletnie ani cudzołożnice. Aby przyniosły skutek, twój partner nie może mieć mniej niż 18 lat, nie może to być również ktoś, kto ma wobec ciebie nieczyste zamiary albo jest mężem innej kobiety. Jeśli chcesz, by twoja prośba się spełniła, musisz wybrać partnera, który ma dużo energii i chęci, uczuć oraz szczerych zamiarów wobec ciebie.

Namiętność i rozkosz nie mogą stanowić celu samego w sobie. Jeśli pragniesz, by modlitwy wznosiły się do niebios, oprócz cielesnej przyjemności musisz dążyć do jedności dusz. Akt płciowy stanie się wtedy źródłem duchowej i cielesnej siły, czynnikiem świętości, spokoju i szczęścia.

Aby magia zadziałała

  • Oboje powinniście wziąć uprzednio kąpiel albo prysznic, zachowując w tajemnicy wasze intencje.
  • Podczas samego stosunku nie należy rozmawiać.
  • Zarówno przed, jak i po miej jasny obraz tego, czego pragniesz. Przedtem nie objadaj się zbytnio, unikaj tłuszczów, alkoholi i ostrych przypraw.
  • Łóżko powinno być ustawione wezgłowiem ku północy, a pokój chłodny i wywietrzony.
  • Nie uprawiaj magii częściej niż dwa razy w tygodniu ani wtedy, kiedy jeden z partnerów jest w gniewie, chory czy pod wpływem alkoholu.

Magiczny rytuał miłości może być odprawiany dla celów tak zróżnicowanych jak samo życie, ale nie zapominaj, że prawi polaryzacji zrzuca na wykonawcę dobro i zło, jakiego ten pragnie dla drugiego.

Oceń:  (Oceń jako pierwsza!)
Ładowanie ... Ładowanie ...

.Skomentuj

Musisz być zalogowana aby skomentować.