Mantra miłości, czyli trochę magii

Mantra miłości, czyli trochę magii

Seks — zamieściła Adelajda, 23 Listopad 2010, 17:32 | odsłon: 6 474
Tagi: , , , , , , , , ,

Dzięki wymawianym dźwiękom można skontaktować się z kosmicznymi wibracjami. Nie wiedziałaś? ;) W listopadowe dni proś o swoje marzenia, a do Andrzejek powinno się coś miłego wydarzyć w twoim życiu.

Pamiętaj, aby nazwy słownych talizmanów (magicznych zaklęć) były poprawnie wyartykułowane, by wejść w kontakt z tajemnymi siłami wyższymi. Równie ważna jest powtórka. Wystarczy, gdy wolno dwadzieścia jeden razy powtórzysz rano po przebudzeniu się, w środku dnia i wieczorem przed snem, imię mocy odpowiadającej temu, o co prosisz. Udaj się w ciche miejsce, z dala od światła.

Jednorazowo nie powinnaś przyzywać więcej niż jedną moc. Jeśli wypowiesz wiele życzeń równocześnie, one wzajemnie się zniosą. Poczekaj, aż twoja prośba zostanie spełniona, by przedstawić następną.

JEDO – znaczy „przyjaciel Boga”

Będziesz przyzywać to imię, jeśli jesteś samotna i pragniesz spotkań przyjacielskich albo randki. JEDO to antidotum na samotność.

TAFANE – znaczy „ta, która chroni pałacu”

Przyzywaj to imię, kiedy będziesz miała wrażenie, że rzucono na ciebie urok albo gdy psuje się harmonia twojego ogniska domowego. TAFANE przywraca miłość.

Z przymrużeniem oka

Kobiety w Afryce dodają do kawy czy herbaty mężczyzny, o którego wierność zabiegają, trzy krople krwi menstruacyjnej. Wiem, że to mało apetyczne, ale wydaje się, że przynosi rezultaty. Mężczyzna staje się szaleńczo zakochany. Jeśli masz odwagę, możesz powtarzać takie zabiegi nawet co miesiąc ;)

Foto: Mario Novovoselec

Oceń:  (4,00 / 1 ocen. Jeszcze nie oceniałaś)
Ładowanie ... Ładowanie ...

.Skomentuj

Musisz być zalogowana aby skomentować.