Uwodzicielka w każdym wieku

Uwodzicielka w każdym wieku

Seks — zamieściła Basia, 21 Wrzesień 2010, 8:18 | odsłon: 14 150
Tagi: , , , , , ,

Nie od dziś wiadomo, że każda kobieta wraz z upływem czasu zmienia swój stosunek do związków i potencjalnych partnerów. A jak zmienia się punkt widzenia mężczyzn? Czym uwodzisz mężczyzn mając 20, 30, 40 lat? Postaram się odpowiedzieć ci na to pytanie.

Gdy masz dwadzieścia lat
Gdy jesteś w tym wieku, mężczyzn przyciąga do ciebie twoja ciekawość świata i spontaniczność. Podniecasz facetów swoim bezgranicznym zachwytem nad ich wiedzą. Twoim dużym atutem jest także ciało – masz jeszcze trochę zdrowego, dziecięcego tłuszczyku i dzięki temu twoje krągłości są takie seksowne. Jeżeli chodzi o ciuchy to jedną z tych rzeczy, na które możesz sobie teraz bez obawy pozwolić są biodrówki. Masz szczupłe biodra, płaski brzuch, możesz śmiało pokazywać je światu. Mówiąc o sprawach łóżkowych powtórzę słowo spontaniczność – mając dwadzieścia lat nie myślisz o problemach w pracy czy kłopotach z dziećmi, dzięki czemu twój seks nie jest obciążony emocjami, a ty masz większą ochotę na eksperymenty.

Gdy masz trzydzieści lat
Mając trzydzieści lat przyciągasz mężczyzn poprzez swój styl. Nie odsłaniasz już ciała jak dwudziestolatka, ale i tak potrafisz wyglądać bardzo seksownie. Przy okazji nie jesteś już tak płochliwa, więc twój flirt to prawdziwe uwodzenie, które sprawia, że mężczyzna czuje się naprawdę wyjątkowy. Jeżeli chodzi o twoje ciało, mężczyźni zauważają, że masz bardzo ładną cerę – okres problemów z trądzikiem już minął, więc twoja skóra jest pełna blasku.

Gdy masz czterdzieści lat
Wraz z wiekiem wzrasta twoje libido, więc w łóżku jesteś pełna energii i niewybrednych pomysłów. Jeżeli masz równie temperamentnego kochanka, na pewno to doceni. Ponadto jesteś bardzo wyrozumiała, nawet po nieudanej randce potrafisz dać facetowi drugą szansę, bo wyczuwasz w nim potencjał. Faceci doceniają także twoje spojrzenie, oczy czterdziestolatki potrafią być pełne iskierek niczym u nastolatki. Jeżeli chodzi o twój styl, wiesz w czym jest ci do twarzy. Potrafisz bardzo szykownie się ubierać, dzięki czemu jesteś taka seksowna. W dodatku nie boisz się użyć kapelusza – całkiem nowe odkrycie!

Oceń:  (5,00 / 1 ocen. Jeszcze nie oceniałaś)
Ładowanie ... Ładowanie ...

.Skomentuj

Musisz być zalogowana aby skomentować.