22 edycja Festiwalu PROGRESSteron

22 edycja Festiwalu PROGRESSteron

Lifestyle — zamieściła MagiaKobiet, 5 Marzec 2011, 23:08 | odsłon: 2 576
Tagi: ,

22 edycja Festiwalu PROGRESSteron to nie tylko warsztaty i wykłady rozwojowe, to nie tylko spotkania z ciekawymi ludźmi i czas intensywnej nauki,….. to przede wszystkim…. czas tylko dla ciebie! To miejsce tworzone przez kobiety i dla kobiet! To odpowiedni czas na „wiosenne porządki” wśród zabieganych myśli, stłumionych emocji i potrzeb. To idealny moment na wiosenne przebudzenie, kiedy powiesz sobie „Pragnę poczuć się dobrze sama z sobą, zrobić coś tylko dla siebie, bo wiem, że dzięki temu będę miała więcej energii i radości dla bliskich, dla świata!

Lubin – 5-6 marca 2011

Głogów – 5-6 marca 2011

Jelenia Góra – 12-13 marca 2011

Wrocław – 19-20 marca i 2-3 kwietnia,

Wrocław – 26-27 marca i 9-10 kwietnia 2011

Przygotowałyśmy dla was 240 propozycji rozwojowych: warsztatów i wykładów z zakresu: psychoedukacji, doskonalenia umiejętności zawodowych, tańca, pracy z ciałem, muzyki, samoobrony, twórczości artystycznej i literackiej, wychowywania dzieci czy zdrowia i wizerunku kobiet.

22. edycji PROGRESSteronu to również rozpoczęcie ogólnopolskiej kampanii na temat WDZIĘCZNOŚCI. Wdzięczność to jedno z niewielu uczuć, które od razu kierują naszą uwagę na to co mamy, otrzymujemy od życia i od siebie. Zwykle koncentrujemy się na tym co przed nami, co mamy do zrobienia, do osiągnięcia i zdobycia. Mamy poczucie, że SZCZĘŚCIE osiągniemy, gdy owo „coś” uchwycimy, gdy doń dojdziemy. Tymczasem WDZIĘCZNOŚĆ od razu pozwala nam poczuć „tu i teraz”, to co JUŻ się zdarzyło dobrego w naszym życiu – co otrzymaliśmy od siebie, od ludzi wokół nas, od życia, czy siły wyższej. Zależy nam, aby jak najwięcej ludzi uświadomiło sobie siłę tego stanu, jego dostępność i wsparcie, jakie nam może dać.

W przerwach między warsztatami będziecie mogły odpocząć, nawiązać nowe znajomości, albo po prostu delektować się pyszną, pachnącą kawą w festiwalowej kawiarence. Towarzyszyć nam będzie festiwalowy kiermasz z ręcznie wykonanymi różnościami. Nie zabraknie również konkursów i prezentacji. Podczas Festiwalu zapraszamy również na targi – „Książkowe Inspiracje Rozwojowe”. We Wrocławiu po raz drugi zapraszamy nasze panie na Śniadanie Festiwalowe pt. “Wdzięczność od Kuchni” z bardzo sympatyczną i charyzmatyczną parą stylistów i mistrzów kuchni wegetariańskiej oraz mistrzów stylu: Jolą Słomą i Mirkiem Trymbulakiem. W pozostałych miastach festiwalowych zapraszamy na wieczorne imprezy: seanse kinowe, Gale Kobieta Roku 2010 ,  monodram Ewy Kasprzyk, czy aromatyczne „Spotkania z herbatą o herbacie”.

Dlaczego warto wziąć udział w 22. PROGRESSteronie?!
- masz możliwość ułożenia indywidualnego planu zajęć i wzmocnienia swoich predyspozycji osobistych i zawodowych, podzielenia się doświadczeniami i zdobycia potzrebnych umiejętności
- warsztaty prowadzone są przez doświadczoną kadrę trenerów z całej Polski
- wszystko czego potrzebujesz znajduje się w jednym miejscu: całościowy program warsztatów z podziałem na poszczególne dni, opisy tematyczne warsztatów, informacje o trenerach, godziny i czas trwania zajęć – wystarczy tylko otworzyć naszą stronę i wybrać jedno z miast.
- możesz zaplanować czas tylko dla siebie w wybrany weekend marca albo kwietnie w dowolnym momencie: w domu przy porannej kawie, wieczorem na miłe zakończenie dnia, albo w ciągu dnia, w trakcie przerwy w pracy.

Szczegółowy harmonogram i regulamin zapisów odnaleźć można na stronie internetowej.

Oceń:  (Oceń jako pierwsza!)
Ładowanie ... Ładowanie ...

.Skomentuj

Musisz być zalogowana aby skomentować.