Dlaczego kobiety są lepsze od mężczyzn?

Dlaczego kobiety są lepsze od mężczyzn?

Lifestyle — zamieściła Kasia Szulik, 3 Luty 2011, 7:42 | odsłon: 4 140
Tagi: , , , , , , ,

Jeśli do tej pory miałyście co do tego wątpliwości, najnowsza książka amerykańskiego dziennikarza Dana Abramsa rozwiewa je wszystkie.

Dokładny tytuł publikacji brzmi: Man Down: Proof Beyond A Reasonable Doubt That Women Are Better Cops, Drivers, Gamblers, Spies, World Leaders, Beer Tasters, Hedge Fund Managers And Just About Everything Else, czyli w wolnym tłumaczeniu na język polski:

Mężczyzna w defensywie: dowód ponad wszelką wątpliwość, że kobiety są lepszymi glinami, kierowcami, hazardzistami, szpiegami, przywódcami krajów, kiperami piwa, managerami funduszy hegdingowych i praktycznie wszystkim innym.

Na oficjalnej stronie promującej książke znaleźć można przykłady potwierdzające prawdziwość tytułu. Autor zamieszcza na niej badania, statystyki i newsy dobitnie dowodzące, że kobiecość to synonim rozsądku, postępu i innowacji. Ale oprócz opisów wielkich sukcesów znajdziemy również przykłady drobnych zwycięstw, świadczących o wielkiej sile i determinacji piękniejszej płci.

Zaintrygowane? Bo my jak najbardziej, jedyny problem w tym, że jak na razie nic nie wiadomo o tym, żeby książka trafiła na rynki inne niż amerykański.  Najprawdopodobniej konieczne będzie sprowadzenie tytułu zza oceanu lub zakup e-booka.

man down

Oceń:  (Oceń jako pierwsza!)
Ładowanie ... Ładowanie ...

.Skomentuj

Musisz być zalogowana aby skomentować.