Hotel Babylon

Hotel Babylon

Lifestyle — zamieściła Basia, 1 Marzec 2011, 7:45 | odsłon: 3 495
Tagi: , , , , ,

Jeśli znasz serial BBC “Hotel Babylon” na pewno chętnie poznasz i książkę. Co kryje się za obrotowymi drzwiami hotelu, w którym noc kosztuje 2000 funtów? Czy jeśli tam nocujesz zawsze możesz liczyć na królewską obsługę?

Kulisy funkcjonowania luksusowego hotelu, wstydliwe sekrety jego mieszkańców i lewe interesy obsługi. Doba z luksusowego hotelu w sercu Londynu jest fascynującą historią o ludzkich słabościach, a także o największej miłości – miłości do pieniędzy. Plus ploteczki z życia gwiazd, które uwielbiają mieć specjalne zamówienia kosztujące fortunę.

Saudyjczyk, Teksańczyk czy Rosjanin – zgadnij, który klient jest najbardziej pożądany w hotelu. Jeśli jesteś ciekawa, koniecznie sięgnij po “Hotel Babylon”!

Imogen Edwards-Jones – autorka bestsellerowej serii książek ujawniających kulisy takich branż jak luksusowe hotele, linie lotnicze, branża modowa czy muzyczna. Serię rozpoczął Hotel Babylon, przetłumaczony do tej pory na ponad dwadzieścia języków. Na jego podstawie powstał serial BBC pod tym samym tytułem. Kolejne książki Imogen Edwards-Jones to miedzy innymi: Air Babylon, Fashion Babylon, Pop Babylon i inne. Autorka wraz z mężem i córką mieszka w Londynie.

Autor Anonimowy – pracuje jako manager pięciogwiazdkowego hotelu w Londynie. Przez piętnaście lat pracował praktycznie we wszystkich najbardziej luksusowych londyńskich hotelach.

hotel_babylon_02Hotel Babylon
Imogen Edwards-Jones i Autor Anonimowy
Wydawnictwo Pascal
Miękka oprawa
Cena: 35 zł

Oceń:  (Oceń jako pierwsza!)
Ładowanie ... Ładowanie ...

.Skomentuj

Musisz być zalogowana aby skomentować.