Moja hisTORIa – autobiografia Tori Spelling

Moja hisTORIa – autobiografia Tori Spelling

Lifestyle — zamieściła Basia, 2 Kwiecień 2011, 7:42 | odsłon: 4 082
Tagi: , , , , , ,

Nie łatwo być w centrum uwagi od najmłodszych lat, nie łatwo jest być córką znanego i bogatego producenta telewizyjnego. Jeszcze trudniej jest być aktorką, która gra w produkcjach tatusia.

Zapewne dlatego opinia publiczna Tori Spelling nie lubi. Od najmłodszych lat córka Aarona Spellinga szokowała operacjami plastycznymi, źle ulokowanymi uczuciami i rodzinnymi skandalami. Tyle wiemy z tabloidów, a jaka jest prawda? Czy obsesja na punkcie własnego wyglądu jest wyrazem braku akceptacji ze strony rodziców? Czy zachcianki Tori były jej zachciankami, czy zachciankami jej rodziców? W końcu rozpieszczana Tori ma szansę opowiedzieć własną historię o swoim życiu – jego cieniach i blaskach.

„W So NoTORIous (…) jest scena, w której grupka ludzi siedzi w kręgu i zwierza się z tego, co jest dla nich przeszkodą w życiowym awansie. Ktoś mówi: Jestem uzależniony od metaamfetaminy. Ktoś inny mówi: Jestem seksoholikiem. Gdy przychodzi kolej na mnie, nie potrafiąc inaczej opisać moich trwających całe życie zmagań, po długim wahaniu, w popłochu wykrzykuję: Jestem… Tori Spelling. Moją osobistą przypadłością była Tori Spelling (…). To była puenta dowcipu, którym było moje całe życie. Tori Spelling to była nie tyle ja, co nazwisko, z którym przez większość życia musiałam się zmagać.”

moja_hisTORIa“Moja hisTORIa”
Tori Spelling
Wydawnictwo Pascal
Miękka oprawa
Cena: 35 zł

Oceń:  (Oceń jako pierwsza!)
Ładowanie ... Ładowanie ...

.Skomentuj

Musisz być zalogowana aby skomentować.