PROGRESSteron – imprezy towarzyszące

PROGRESSteron – imprezy towarzyszące

Lifestyle — zamieściła MagiaKobiet, 13 Marzec 2011, 22:45 | odsłon: 2 753
Tagi: ,

Spotkania festiwalowe

20 marca, godz. 9.30 – 11.00
“Wdzięczność od Kuchni” – festiwalowa poranna herbata z Jolą i Mirkiem – “Atelier Smaku”

Jola Słoma i Mirek Trymbulak, znani i lubiani gospodarze „Atelier Smaku” na antenie Kuchnia TV, autorzy książek, projektanci i styliści, miłośnicy dobrego życia, pasjonaci kuchni wegetariańskiej, zapraszają na poranną, orzeźwiającą Madhubankę i rozmowę o wdzięczności oraz innych receptach na życie w harmonii ze światem.

Jola Słoma i Mirek Trymbulak – artyści, projektanci mody, dzielący swój czas między ukochaną Gdynię i Warszawę. Autorzy wyjątkowych książek kucharskich z warstwą filozoficzno- duchową, „Ubrać duszę” i „Nakarmić duszę”, a ostatnio – pachnącego malinami albumu „Atelier Smaku, 108 potraw kuchni wegetariańskiej”. Wydali także z Sony BMG unikatową płytę Doosha Project. Są autorami i gospodarzami programów telewizyjnych (Kuchnia TV). Kreatorzy wnętrz. Organizatorzy imprez modowych oraz warsztatów i pokazów kulinarnych. Pragną, aby ludzie odnajdowali piękno nie tylko na zewnątrz, ale także w sobie. Na spotkanie zapraszamy w ramach 22. edycji Festiwalu PROGRESSteron we Wrocławiu do Szkoły EKOLA, ul. Zielińskiego 56.
Wstęp wolny

12 marca, godz. 18.00-19.30
“Sukces Pisany Szminką” – czyli jak realizować swoje plany i odważnie sięgać po sukces – spotkanie Autorskie z Olgą Kozierowską

Zapraszamy na spotkanie autorskie z Olgą Kozierowską, autorką książki „Sukces Pisany Szminką”. Pragniemy, aby spotkanie to zainspirowało Was i podsunęło pomysły na realizację odważnych planów biznesowych oraz życiowych. Olga Kozierowska podpowie Wam jak zacząć i jakie podjąć działania, by osiągnąć sukces i spełnić marzenia. Nie tylko zawodowe.

Olga Kozierowska – dziennikarka i trenerka biznesu. Autorka i redaktor programu telewizyjnego na antenie TVN 24 “Sukces Pisany Szminką”, pierwszego w Polsce cyklu audycji promujących przedsiębiorczość Kobiet pod tym samym tytułem, emitowanego na antenie Radia Pin. Inspiratorka i organizatorka cyklu spotkań kobiet przedsiębiorczych, które odbywają się co miesiąc w Warszawie z udziałem znanych ekspertów biznesu. Pomysłodawczyni i współorganizatorka konkursu Sukces Pisany Szminką – Bizneswoman Roku, którego pierwsza edycja zakończyła się w listopadzie 2009. Pomysłodawczyni portalu WWW.sukcespisanyszminka.pl
Na spotkanie zapraszamy w ramach 22. edycji Festiwalu PROGRESSteron we Wrocławiu do Szkoły EKOLA, ul. Zielińskiego 56.
Wstęp za jedną różyczkę, czyli 12 zł

Zapisy na www.dojrzewalnia.pl
Serdecznie zapraszamy!

Oceń:  (Oceń jako pierwsza!)
Ładowanie ... Ładowanie ...

.Skomentuj

Musisz być zalogowana aby skomentować.