Smak marzeń

Smak marzeń

Lifestyle — zamieściła Basia, 3 Kwiecień 2011, 8:30 | odsłon: 3 357
Tagi: , , ,

Kolejna książka Sherryl Woods to wspaniała saga rodzinna, której akcja toczy się w cudownym nadmorskim miasteczku Chesapeake Shores. Jednak jak to w rodzinie bywa mamy tu nie tylko czerń i biel, ale także wszystkie odcienie szarości rodzinnego życia.

Perfekcjonistka Abby, która z rodzinnej miejscowości uciekła do Nowego Jorku prowadzi zabiegane życie superpracownika i mamy pięcioletnich bliźniaczek. Ich ojca, swojego byłego męża, wspomina z żalem – w końcu jej praca zdominowała ich związek i mężczyzna nie wytrzymał życia na drugim planie.

Pewnego wieczoru, po kolejnym ciężkim dniu, Abby odbiera telefon od młodszej siostry, która prosi ją o przyjazd do rodzinnego miasteczka. Zmartwiony głos młodszej siostry sprawia, że Abby przystaje na jej propozycje i po raz pierwszy od dziesięciu lat zjawia się w Chesapeake Shores. Tego typu powroty nie mogą pozostać bez echa.

Czy rodzina Abby odzyska utracone więzi? Czy Abby na powrót poczuje się w Chesapeake Shores, jak w domu? I wreszcie, co przyniesie jej spotkanie z byłą miłością? Odpowiedzi na wszystkie pytania znajdziecie w bestsellerze Sherryl Woods – “Smaku marzeń”.

smak_marzen_01Smak marzeń
Sherryl Woods
Wydawnictwo Harlequin
Miękka oprawa
Cena: 35 zł

Oceń:  (Oceń jako pierwsza!)
Ładowanie ... Ładowanie ...

.Skomentuj

Musisz być zalogowana aby skomentować.