Weranda pełna słońca

Weranda pełna słońca

Lifestyle — zamieściła Basia, 10 Kwiecień 2011, 20:49 | odsłon: 3 832
Tagi: , , , , ,

“Jaki ładny tytuł!” – krzyknęła moja przyjaciółka na widok książki leżącej na moim biurku. Jeszcze wtedy nie wiedziałam, jaka jest sama książka i muszę przyznać, że jest faktycznie ładna i – wbrew pozorom – pełna słońca.

Janie niedawno straciła męża i została sama z dwójką małych dzieci. Pogrążona w głębokim bólu rani najbliższych i wylewa na nich swą złość, którą czuje do siebie, do losu… W dodatku jej mama woli spędzać ten trudny dla niej czas we Włoszech, zamiast wspierać swą pogrążoną w żałobie córkę. Zdaje się, że los nie oszczędza naszej głównej bohaterki.

Wydawałoby się, że w życiu pogrążonej w żalu kobiety nie może dziać się nic ciekawego. Jednak niespodziewanie okazuje się, że mąż pozostawił Janie niezałatwioną sprawę – przed śmiercią zamówił budowę wymarzonej werandy. Okazuje się, że budowa werandy wpłynie na życie Janie w niespodziewany sposób.

Czy Janie pogodzi się ze stratą męża i na nowo odzyska swoje życie? Czy podzieli los swojej matki, która również samotnie wychowywała swoje dzieci?

Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziecie w najnowszej książce Juliette Fay “Weranda pełna słońca”.

Weranda_pelna_slonca_okladka.indd Weranda pełna słońca
Juliette Fay
Wydawnictwo Otwarte
Oprawa miękka
Cena: 35 zł

Oceń:  (Oceń jako pierwsza!)
Ładowanie ... Ładowanie ...

.Skomentuj

Musisz być zalogowana aby skomentować.