Wyspa blondynek

Wyspa blondynek

Lifestyle — zamieściła Adelajda, 26 Październik 2010, 13:35 | odsłon: 3 488
Tagi: , , , , , , , , , , ,

Bynajmniej nie jest to tytuł zakrapianego erotyzmem filmu, a raczej przedsięwzięcie, którego podjęły się blondwłose Litwinki.

Założenie było proste – utrzeć nosa tym, co śmieją się z dowcipów o blondynkach, i pokazać, że jasnowłose młode i piękne kobiety potrafią być inteligentne i przedsiębiorcze. Z tej filozofii narodziła się litewska firma, a raczej już duża korporacja – Olialia, zatrudniająca praktycznie same blondynki. Giedre Pukiene, stojąca na czele przedsiębiorstwa, zapewnia, że wśród pracowników znalazły się brunetki i szatynki, które jednak po dłuższym obcowaniu w imperium blondynek, dobrowolnie przefarbowały włosy, dostosowując się do wizerunku firmy.

Olialia prowadzi działalność gospodarczą już prawie w każdym sektorze. Oferuje usługi transportowe, nie wyłączając branży lotniczej, zajmuje się oprogramowaniami komputerowymi, produkuje także muzykę rozrywkową, a co za tym idzie, również zarządzanie klubami. Jednak największy udział zysku mają jak do tej pory z produktów spożywczych. Przedsiębiorcze blondynki wypuściły na rynek napoje gazowane, pizze, lody i liczne smakołyki – Olialia.

Kolejnym wielkim przedsięwzięciem jest stworzenie Raju na Ziemi, a konkretnie kurortu na Maledywach. Już trwają prace nad budową salonów SPA, centrum rozrywki i hotelu, który pomieści rzesze blondynek z całego świata. Otwarcie owego Raju położonego na wyspie na Oceanie Indyjskim planowane jest na rok 2015.

Poniżej spot reklamujący jeden z produktów Olialia.

I teledysk promujący przedsięwzięcie.

Foto: olialia.lt

Oceń:  (5,00 / 1 ocen. Jeszcze nie oceniałaś)
Ładowanie ... Ładowanie ...

.Skomentuj

Musisz być zalogowana aby skomentować.