Jesienne terapie

Jesienne terapie

Uroda — zamieściła Aleksandra Micińska, 24 Listopad 2010, 7:32 | odsłon: 2 514
Tagi: , , , , ,

Każda z nas jest inna, każda wyjątkowa. Dlatego terapie jesienne dobieramy do rodzaju skóry, jej potrzeb, kondycji po lecie. Każdą kurację przeprowadzamy w serii, najczęściej 3-5 zabiegów.

Proponuję zatem różnorodne kuracje:

Kuracja rozjaśniająca
Aby rozjaśnić drobne przebarwienia posłoneczne, piegi, w celu wyrównania karnacji i dodania blasku skórze wykonujemy serię ok. 3 peelingów migdałowych.

Kuracja nawilżająca
Drobne zmarszczki, poszarzała skóra. To cechy przesuszenia, które łatwo można usunąć delikatną mezoterapią z kwasem hialuronowym i witaminami. Zabieg bezbolesny i szybki. Seria 3 zabiegów przywróci skórze optymalne nawilżenie i ukojenie.

Kuracja przeciwtrądzikowa

Po lecie na tłustej skórze pojawiają się wypryski, staje się trudna w pielęgnacji. Złuszczanie kwasem ma działanie antybakteryjne,  powoduje odblokowanie porów, samooczyszczenie skóry. Seria trzech peelingów kwasem pirogronowym zmniejszy też jej przetłuszczanie.

Kuracja redukująca rumień
Na wrażliwej skórze pod wpływem czynników stresujących, wysokiej temperatury, na nosie i policzkach pojawia się rumień. Przed zimą warto zmniejszyć tą dolegliwość i zahartować skórę. Skuteczna terapia to seria 3-5 zabiegów laserowych – IPL +RF w odstępach 2 tygodniowych.
jesienne_terapie
Kuracja odmładzająca
Do skóry dojrzałej, z widocznym fotouszkodzeniem, delikatnymi zmarszczkami i rozszerzonymi porami. Proponuję serię 3 peelingów (co 2-3 tygodnie) o stopniowo zwiększanym stężeniu retinolu – najsilniejszej substancji odmładzającej.

Kuracja odbudowująca
Dla Pań z wyraźnie cienką skórą, z pojawiającymi się cieniami pod oczami, zaburzeniem owalu twarzy. Uzupełnianie zawartości kwasu hialuronowego w skórze powoduje jej pogrubienie, podkreślenie policzków, redukcję cieni pod oczami. Seria zabiegów preparatem Vital Hydrobalans (ok. 3-4 zabiegi co dwa tygodnie) to stymulacja skóry do produkcji kolagenu, a jej efekt wzrasta z mijającym czasem.

Kuracja „zatrzymaj i cofnij czas”
U Pań z zarysowującymi się głębszymi bruzdami nosowymi oraz delikatnymi zmarszczkami w okolicy czoła lub oczu. Zabieg wypełniania kwasem hialuronowy powoduje wypłycenie bruzd, a botox skutecznie rozluźnia zmarszczki mimiczne. Kurację można wykonać w czasie jednej lub dwóch wizyt.

Kuracja „lifting bez skalpela”

To najsilniejsza w medycynie estetycznej kuracja odmładzająca, polegająca na wprowadzeniu w skórę kwasu polimlekowego, czyli preparatu Sculptra. Stymulacja produkcji kolagenu powoduje pogrubienie i wyraźny lifting skóry – efekt odmłodzenia o kilka lat. Zalecana seria – 3 zabiegi w odstępach 4 tygodniowych.

Rozpoczynając zabiegi w listopadzie olśnisz urodą w czasie świąt i karnawału!

Zapraszam na wymienione terapie – teraz w promocji – trzeci zabieg za 50% ceny! (w kuracji z botoxem obniżka dotyczy botoxu).

Dr n.med. Aleksandra Czernecka-Micińska, MedSpace

Oceń:  (Oceń jako pierwsza!)
Ładowanie ... Ładowanie ...

.Skomentuj

Musisz być zalogowana aby skomentować.