Lush – naturalne kosmetyki

Lush – naturalne kosmetyki

Uroda — zamieściła Adelajda, 27 Październik 2010, 7:31 | odsłon: 4 397
Tagi: , , , , ,

Testowane na ludziach, produkowane ze świeżych owoców i warzyw, z minimalną ilością bezpiecznych syntetyków, z absolutnym wykluczeniem składników pochodzenia zwierzęcego.

Takie właśnie są naturalne i przyjazne środowisku kosmetyki marki Lush. Filozofia firmy opiera się na prostej zasadzie – ma być pro ekologicznie. I jest, bo wszystkie produkty (jest już ich ponad 200) wykonane są z naturalnych składników, bez konserwantów (dlatego często trzeba je przechowywać w lodówce), wytwarzane są ręcznie, pakowane w pojemniczki w całości nadające się do recyklingu, a także nie są testowane na zwierzętach, tylko, jak zapewniają producenci – „na ludziach”. Poza tymi wyżej wymienionymi walorami, kosmetyki, od mydeł po szampony, dostępne są w dwóch wersjach: wegetariańskiej i wegańskiej. A do tego jak pięknie pachną!

Chociaż firma Lush prężnie rozwija się na całym świecie, w Polsce nie otworzyli jeszcze ani jednego sklepu. Zainteresowanym pozostają jedynie zakupy w sieci lub za granicą. Na stronie internetowej marki Lush możesz zapoznać się z ich bogatą ofertą dostępnych kosmetyków, złożyć zamówienie, a także sprawdzić bazę ich sklepów.

Oceń:  (Oceń jako pierwsza!)
Ładowanie ... Ładowanie ...

.Skomentuj

Musisz być zalogowana aby skomentować.