Nie zapomnij o sobie!

Nie zapomnij o sobie!

Uroda — zamieściła Aleksandra Micińska, 8 Grudzień 2010, 8:21 | odsłon: 2 857
Tagi: , , , , ,

Wkraczamy w czas świątecznych przygotowań. Głowa wypełniona tysiącem myśli – jaki prezent? Kto przyjdzie? Co przygotować na świąteczny stół? Myślimy o rodzinie, znajomych. Często zapominamy o sobie. W końcu w trakcie spotkań wyglądamy na zmęczone, nie mamy siły cieszyć się ze wszystkimi.

nie_zapomnij_o_sobieZatem zróbmy coś dla siebie! Warto wygospodarować chwilkę aby przyjrzeć się sobie w lustrze, z troską ocenić ślady po nieprzespanych nocach i nadmiarze pracy. Może właśnie prezentem dla nas samych będzie regeneracja skóry, dobranie  odpowiedniej pielęgnacji. Czas poświęcony sobie sprawi, że poczujemy się lepiej, odzyskamy energię i olśnimy rodzinę w czasie świątecznych spotkań.

Dzięki temu, że medycyna estetyczna ciągle się rozwija,  zabiegi stają się coraz krótsze, a ich efekty coraz bardziej spektakularne. Wprowadzenie mikrokaniul do wypełniania spowodowało, że rzadko sięgam po igłę. Pacjenci są zachwyceni tym, że zabieg może być tak delikatny a efekty tak zachwycające. Pamiętajmy, że wprowadzanie kwasu hialuronowego w skórę to dostarczanie tego, czego ona najbardziej potrzebuje. Jest on jej naturalnym budulcem, nawilża, odtwarza strukturę skóry czyniąc ją elastyczną, gładką. Zabieg trwa 15 minut, a efekty utrzymują się długo.

Myślisz, że musisz mieć siniaki i obrzęknięte usta po ich wypełnianiu? Teraz już nie! Dzięki kaniuli obrzęk znika tego samego dnia i nie musisz się przykrywać korektorem! Nie zauważy nawet najbardziej wścibska koleżanka.

Co ważne – szanuj swój czas! Zamiast poszukiwać magicznego kremu, który za kilka tygodni ma poprawić Twoją skórę napraw ją sama w kilka minut. Tyle trwa botox, tyle trwa wypełnianie!
A w dodatku zabieg kosztuje tyle, co luksusowy krem…

Nie czekaj na ostatni moment. Teraz jest najwyższy czas, by zadbać o siebie, pokazać bliskim piękną, zregenerowaną twarz. Podkreśl swoje piękno, wyglądaj młodziej!

Dr n.med. Aleksandra Czernecka-Micińska, MedSpace

Foto: ella kihrer

Oceń:  (Oceń jako pierwsza!)
Ładowanie ... Ładowanie ...

.Skomentuj

Musisz być zalogowana aby skomentować.